×

Ми тут:

підписатися
Iнна Літвінова: «Вимагаєш – відповідай»
06.09.2019
Українська тенісистка виграла турнір ITF у Хорватії
08.09.2019

В «Укрпошті» з’явилася експрес-доставка до США

АО «Укрпошта» запровадило нову додаткову послугу для доставки дрібних пакетів – «Поштовий експрес до США». Доставляти їх будуть  за менш ніж 10 днів. Про це повідомляє сайт 1+1 з посиланням на пресслужбу «Укрпошти».

«Ми відкрили додаткову послугу для відправлень у США, які є найпопулярнішим напрямком доставки. Щоб забезпечити більш прогнозовані терміни доставки, компанія оптимізувала роботу всієї мережі і розширила партнерство з МАУ», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, цей сервіс дає пріоритетне опрацювання відправлень, проходження митного контролю і відвантаження відправлень на прямі рейси до Нью-Йорку. У серпні послугу запустили і вже протестували.

Так, для більшості доставок, а це 90%, термін на опрацювання відправлення з «Укрпошти» до першого сканування на пошті США, склав від трьох до п’яти днів. Разом з тим, повний термін доставки, враховуючи митне оформлення, для 80% дрібних пакетів склав від 4 до 10 днів. Середній термін для відправлень базовою послугою складає два тижні, тобто 14 днів.

У пресслужбі кажуть, що до кінця вересня така експрес-послуга буде коштувати $0,5 (за кожен дрібний пакунок), від 1 жовтня –$1. Сервісом можна скористатися при оформлені в «особистому кабінеті» або API на сайті «Укрпошти» для відправлень «дрібний пакет».

Free WordPress Themes, Free Android Games