×

Ми тут:

підписатися
журнал РІА львів, РІА УКРАЇНА
Лютий 2019
27.02.2019
Лавка Традицій
Крафтові продукти: так чи ні?
28.02.2019

Валентина Молода: «Без фотофільтрів та шарів мейкапу: секрети ідеальної шкіри від лікаря дерматовенеролога-косметолога»

Валентина Молода

Жоден макіяж чи фільтри фоторедакторів не зможуть приховати недоліки шкіри. Нерівності, вікові зміни, пігментні плями та акне будуть проглядатися через шари косметики, а в житті обличчя не приховаєш за фотофільтрами. Втім, із цим можна боротися.

Секрети ідеальної шкіри знає та про них розповідає лікар дерматовенеролог, дерматокосметолог, дієтолог, ін’єкціоніст у галузі медичної косметології та головний лікар «Medical Beauty Centr» Валентина Молода.

Автор: Марта Лука

Багато жінок впевнені, що процес старіння неможливо зупинити, а гарна шкіра — це виключно генетика. Чи погоджуєтеся з такою думкою?

Генетика, звісно, має значення, але вона — не вирок. Насправді для ідеальної шкіри важливо все: їжа, дотримання водного балансу, термін перебування на сонці, а також правильний домашній догляд та косметологічні процедури.

Є відомий фотопроект, в якому порівнюють однояйцевих близнюків у дорослому віці. Попри те, що вони народилися однаковими, згодом їх шкіра відрізнялася в залежності від способу життя, звичок, догляду за собою.

Багато хто переконаний, що варто скупити усі креми в мас-маркеті, наносити їх щодня – і, вважай, ти дбаєш про шкіру.

На жаль, це не так. Перш за все людина має точно знати, який у неї тип шкіри. Потрібно правильно підібрати засоби з догляду, навчитися їх грамотно комбінувати. По-друге, для того, щоб вони почали працювати, шкіра має бути підготовленою. Без спеціальних процедур це зробити фактично неможливо.

А як щодо бабусиних рецептів — маска з огірка, кави, відвару ромашки?..

Це скоріш за все рецепти для самозаспокоєння. Наша шкіра — не губка, яка здатна вбирати все, що ми на неї наносимо. Природа зробила її міцною та закритою від зовнішніх втручань. Для того, щоб маска почала діяти, потрібно відкрити пори, підібрати ідеальний варіант для вашого типу шкіри, а потім так само лагідно закрити їх. У домашніх умовах без спеціальних препаратів такого ефекту не досягнути.

А що з косметологічних засобів має бути на полиці у жінки, яка дбає про себе? 

Насамперед це засіб для вмивання, який м’яко очистить шкіру та попрацює з проблемами. Варто підібрати його індивідуально, порадившись зі своїм лікарем-косметологом. Наступне — тонік, крем, нічний та під очі. Цього набору вистачить для домашнього догляду, якщо немає інших явних проблем.

До речі, не потрібно забувати про шию та зону декольте, бо саме вони першими видають вік жінки. Все, що наносимо на обличчя, також необхідно повторювати на названих місцях.

На приховування недоліків проблемної шкіри хлопці та дівчата витрачають дуже багато сил, грошей та нервів. Чи можна раз та назавжди все виправити? 

На жаль, до мене звертаються тоді, коли ситуація критична. Тоді бачу і сльози, і низьку самооцінку, і переживання. А варто було просто прийти мамі з донькою чи сином, коли починається перебудова юного організму. На такому етапі правильно підібрані засоби догляду за шкірою, дієта (без солодощів, без гострих страв) вирішують більшість проблем.

У мене був пацієнт — хлопчик, який за кілька місяців позбувся акне — це суттєво покращило його життя, він став більш впевненим у собі, розкутим. А є десятки тих, хто вже в дорослому віці пожинає проблеми з підліткового: рихлу шкіру з широкими порами та низьку самооцінку.

Якщо хлопцям важко приховати проблеми, то дівчата це часто роблять завдяки макіяжу… 

Так, але ж казка швидко закінчується. Макіяж доведеться змити, а під ним залишиться та ж проблемна ділянка.

Я завжди говорю своїм пацієнтам, що шкіра має дихати. Не можна щодня користуватися тональним кремом, пудритися. Це погіршує стан шкіри, забиває пори, перекриває доступ кисню та поглиблює проблему. Її потрібно виправити, а не приховувати.

А як щодо вікових змін? Про це не думаєш у 25 років, але у 30-35 вони стають проблемою. 

У мене була пацієнтка, яка у досить дорослому віці схудла. Відповідно, хоча вона раділа змінам, але шкіра обличчя, шиї втратила еластичність. Це псувало радість від скинутих кілограмів. Через те, що пацієнтка була з віковими змінами, в першу чергу старіння шкіри, підхід до корекції стану був комплексним, включаючи внутрішнє та зовнішнє лікування. Розроблюючи програму, ми прагнули досягти максимального ефекту для омолодження обличчя та усунення факторів, що спровокувало схуднення.

Комплексним підходом ми забезпечили нормалізацію споживання поживних речовин. Також нам допомогли ін’єкційні методики, такі як біоревіталізація, що дала нам змогу запустити процес регенерації й одержати гладкість, пружність, рівномірний колір та нормальну текстуру шкіри. Ввівши філери, ми змінили втрачені об’єми тканин та відкорегували контур обличчя, а ботулотоксин дозволив нівелювати зморшки.

А як щодо косметологічних процедур у клініці? Якщо жінка обмежена в фінансах, який мінімум догляду Ви їй би порадили? 

Тут не можна дати загальні рекомендації. Все залежить від багатьох факторів: вік, генетика, тип шкіри. Якщо є проблеми, то варто буде приходити навіть раз на тиждень. Якщо мова йде про здорову шкіру, коли людина хоче подовжити її молодість та свіжість, — достатньо раз на два-три тижні. Якщо говорити про вікові зміни, то варто замислитися більш глобально. Потрібно розуміти, що лише кремами і масками допомогти складно або й зовсім нереально. Для вирішення проблем, пов’язаних із віковими змінами, можна індивідуально, враховуючи вік та проблеми пацієнта, запропонувати курс біоревіталізації. Ймовірно, потрібно провести процедуру без операційної пластики обличчя, завдяки якій пацієнт побачить себе на 7-10 років молодше. Зараз існує багато філерів на основі гіалуронової кислоти, що при введенні в потрібний шар шкіри дають гарний результат на довгий період часу. Достатньо звернутися до лікаря і за годину можливо повернути собі молодість та красу. Якщо говорити про контурну пластику обличчя і хірургію, то запевняю: за 19 років медичної практики, дев’ять з яких я присвятила медичній косметології, дійшла висновку, що період реабілітації після ін’єкційних методів не потрібен.

Як Ви ставитеся до того, що дівчатка збільшують об’єм губ?

Я можу на цю тему говорити дуже довго, але хочу запевнити Вас, що ця процедура є однією з більш затребуваних, адже дає можливість не тільки збільшити губи, але й вирішити такі проблеми, як асиметрія або «гінгівальна посмішка», також зволожити, додати необхідного об’єму. І при цьому препарат, який вводиться пацієнту, є нешкідливим.

Все ж, Валентино, у чому секрет гарної шкіри?

Неможливо всім дати однакову пораду, для кожної людини потрібен індивідуальний підхід, так само як індивідуальні потреби в догляді.

Найкраще прийти у клініку і ми призначимо відповідний догляд саме для Вас.

Запис за телефоном +38 (066)431-67-91 або в Instagram @doctor_valentina_m

Також кожен пацієнт може записатися на безкоштовну консультацію.

Будьте завжди здорові та красиві!

Free WordPress Themes, Free Android Games