×

Ми тут:

підписатися

Валентина Молода: «Леді No Age: естетичні аспекти 2020»

Professional photographer. Official Canon Ambassador 2018. Member of Ukrainian Association of Professional Photographers, which represents professional photographers in the international photographic community. Engaged art photography for about 10 years.  Highly qualified with natural and studio lighting. Jaroslav has considerable experience in different areas of photography. He had been working for various Ukrainian and foreign magazines. His main areas are portrait, model and advertising photography.

Розмовляла: Марта Лука

 

Красива жінка, яка створює красу для інших. Вона – кваліфікований спеціаліст-ін’єкціоніст у сфері естетичної медицини, дерматовенеролог, дієтолог, спікер, сертифікований тренер, а віднедавна – президент міжнародної асоціації лікарів-ін’єкціоністів у сфері естетичної медицини. Валентина – головний лікар «Medical Beauty Centr», в якого понад двадцять років стажу, проте вона не припиняє розвиватись: у 2019 році пройшла теоретично-практичний курс з інноваційної клітинної терапії, культивування нанорегенеративних філерів у сфері естетичної медицини в Швейцарії.

Про тренди сучасності та ризики, яких потрібно остерігатися, читайте далі…

 

Валентино, косметична медицина 2020 року пропонує нові тенденції. На що варто звернути увагу?

– Все правильно: пропозицій безліч, проте хочу виділити тренди, які варті вашої уваги! Насамперед це мультиідентичність – з’єднання й усереднення рас. Раси, в яких є цікавинка у зовнішності, діляться нею з іншими (азіатські вилиці, африканські пухкі губи, європейські великі очі).

No age – стерте поняття старості. Морфотип та ізотип старіння, робота з основними проблемами: деградація якості шкіри, негативна міміка, зміна форми.

No gender – гендерна розпливчастість, «стать дає природа, гендер – у голові».

Baby face – в новому значенні: створення ефекту «дитячості» на обличчі, наслідування образів діджитал-моделі.

Дедалі більшої популярності набуває процедура корекції форми сідниць, що дозволяє без фізичних навантажень отримати відразу результат, або ж якщо пацієнт регулярно відвідує спортзал, а анатомічні можливості не дають прокачати м’язи, тоді процедура корекції – єдиний вихід без хірургії створити красиву так звану бразильську попу.

Сильна частина людства теж не залишається осторонь. Набуває популярності збільшення і пролонгація статевого акту – це можливість запобігти передчасній еякуляції (до речі, одна з найпоширеніших проблем). Варто зазначити, що чоловіки хочуть, як і раніше, добре виглядати і вдаються до ін’єкційних процедур. 

 

 

З трендами все зрозуміло, а як щодо тенденцій: які процедури актуальні?

– Насамперед хочеться виділити Full Face нанорегенеративним філером на основі культивованих при наноочищенні адіпозних клітин пацієнта, з використанням багаторівневої техніки, що вимагає знань «динамічної» або «реальної» анатомії. Це прорив у створенні дизайну нового гармонійного обличчя в максимально стислі терміни. 

Ефект помітний одразу?

– Так, звісно! Хочу наголосити, що практично всі філери – це камуфляж на обличчі, а нанофілер дає можливість запустити процес регенерації і відновити кількість втрачених клітин. Варто зазначити: така процедура допоможе відмінусувати вам декілька десятків років.

Ми живемо у час гарних фото. Якою процедурою слід скористатися, щоб уникнути Photoshop і виглядати гарно не лише на оброблених світлинах?

– Ваша правда! Зараз ми робимо стільки фотокадрів під різними ракурсами, що помічаємо будь-які недоліки і хочемо негайно їх виправити. Найбільше дістається лінії підборіддя, яка багатьом здається недостатньо гострою або ж, навпаки, широкою. Виправляють ситуацію за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти. А щоб позбутися небажаних зморшок, на допомогу приходить ботулотоксин. Проте звичні ботулотоксин і техніки введення з ефектом заморозки повинні залишитися в минулому, тому що багато хто зараз використовує його зі спеціальним токсином, який послаблює дію. «Новий» ботулотоксин НЕ паралізує міміку і допомагає досягнути того ж розгладжуючого ефекту.

А як щодо ризиків: що варто знати тим, хто планує похід до ін’єкціоніста?

– Насамперед необхідно пам’ятати: лише спеціалісти з відповідними знаннями можуть зробити вас красивішими та здоровішими, а не нашкодити! 

Удавана легкість процедури контурної пластики іноді провокує залучення до її виконання недостатньо підготовлених фахівців. Тільки відмінне знання топографічної анатомії, адекватна оцінка естетичної проблеми, правильний підбір препарату в поєднанні з практичними навичками його застосування забезпечать відмінний результат і допоможуть уникнути ускладнень.

Після процедури у пацієнта може виникнути відчуття «розпирання» в області введення, набряклість, гіперемія. Вкрай рідко розвивається вторинна інфекція. Це завжди пов’язано з порушенням правил асептики й антисептики і трапляється, як правило, при використанні ін’єкції на дому. Найсерйозніші ускладнення контурної пластики пов’язані з емболією судин, коли філер низької в’язкості потрапляє в просвіт судини, або з ішемією судин, яка розвивається в результаті глибокого введення щільного філера. 

 

Найголовніше – пам’ятати, що незалежно від трендів всі процедури повинні бути безпечними та забезпечувати якісний результат, тому до вибору лікарів і клініки варто підходити ретельно.

 

 

 

Free WordPress Themes, Free Android Games