×

Ми тут:

підписатися

Як залишатися привабливою…

Текст: Марія Калинович

«Для мене Краса є дивом з див. Це тільки поверхневі люди не можуть судити із зовнішності. Справжня таїна життя — це видиме, а не невидиме…» – Оскар Уайльд

У всі часи жінки звертали увагу на свій зовнішній вигляд, робили все для того, щоб підкреслити свої принади, шукали спосіб продовжити молодість, і хтось в цьому досягав значних успіхів. З полотен давніх майстрів на нас споглядають лиця середньовічних красунь, а в книжках постаті героїнь, їх зовнішні дані, поведінка та манери розписані в деталях на сотні сторінок.

У наш час, опираючись на досвід поколінь і новітні технології, безкінечні тренінги та майстер-класи, жінкам набагато легше стало визначитися зі своїм стилем і підтримувати красу. Завдяки соціальним мережам кожна може відчути себе зіркою і проявитися наповну.

Але чи достатньо цих зовнішніх маніпуляцій, щоб приваблювати увагу тих, заради кого всі ці клопоти? Чи у тій безкінечній метушні: брови, вії, нігті, волосся, масаж, – втрачаємо час для більш корисних та вагомих речей, які здатні виділити тебе з тисячі?..

Жінка здатна відчути себе привабливою ще з пелюшок… Коли щасливий погляд матері і міцні обійми батька дають необхідний енергетичний посил на все життя. Доглянутій дитині легше отримати схвальний погляд вчителя та однокласників. У привітної та усміхненої дівчини більше шансів на знайомство з хлопцем своєї мрії.

Впевненій у власних діях матері легше стати авторитетом дітям. Акуратно вбраній літній пані швидше уступають місце. В кожному віці комунікація з соціумом відбувається через наш зовнішній вигляд і нехтувати цим не варто. Достатньо дотримуватися кількох дієвих порад і підтримувати себе у гарній формі, що стане стилем життя і насолодою.

Коли ми дорослішаємо, то забуваємо про РЕЖИМ. Нам здається, що такі формальності лише для дітей. Ми нехтуємо сном, харчуванням, прогулянками на свіжому повітрі. І все вкладене роками батьками у здорове зростання дитини зводиться нанівець за короткий проміжок часу. Ми випробовуємо своє тіло, виснажуємо ресурси, закладені генетикою, і прокидаємося після тридцяти з бажанням щось змінити вже і негайно. Але всі шкідливі звички, які накопичувалися роками, посміхаються такій небаченій зухвалості і перешкоджають позитивним змінам, до яких прагне людина. Потрібно навчитися розподіляти свій час так, щоб усі бажання не суперечили можливостям.

Щоб ранок починався гарно, ніч повинна бути спокійна. Ще Софі Лорен, коли ділилася секретами своєї вроди, звертала увагу на те, що СОН здатен для жінки зробити більше, ніж пластичні хірурги, і нехтувати ним не варто. Робота доробиться, фільм нікуди не зникне, книга дочитається, а нічні гуляння після опівночі завжди стають розчаруванням, звісно, якщо сон не вкрав чоловік твоєї мрії, з яким вирішила зустрічати світанок. Відчуй своє тіло і прислухайся до сигналів, які воно подає, і організм з вдячністю відреагує на твою турботу і п’ятдесят відсотків основного догляду за красою буде пророблено, поки ти спиш.

Заготовлений звечора напій краси та здоров’я (вода, лимон, мед) зробить твій ранок приємним. ВОДА протягом дня додає енергії і відчуття наповнення. Пляшечка її з собою – це гарна звичка, яка в першу чергу буде турбуватися про здорову красу твоєї шкіри. Корисні і прості продукти не потребують якихось особливих секретів приготування, тому РАЦІОН ХАРЧУВАННЯ має відігравати хоч і важливу роль, але не головну. І якщо випав день, який у клопотах забрав час на їжу і ввечері ти хочеш надолужити все за «барським столом», то така ідея буде коштувати твоїм внутрішнім органам занадто дорого і краще вгамувати свій апетит звичним прийомом їжі ввечері, навіть якщо це всього-на-всього склянка кефіру. І не перевантажувати шлунок на ніч, що призведе до важкого сну чи роздратування від безсоння. Твоє тіло після легкого голодування приємно здивує тебе зранку, а відчуття важкості не турбуватиме.

ФІЗИЧНЕ НАВАНТАЖЕННЯ людини має відбуватися щодня. Піші прогулянки на свіжому повітрі чи легкий біг у парку додадуть пружності тілу, а здоровий рум’янець на обличчі з’явиться природним шляхом. Силових фізичних навантажень вистачає тричі на тиждень по 45 хвилин, щоб не було відчуття втоми і напруження. Цього справді достатньо, щоб бути завжди у гарній формі, але важливо пам’ятати, що кожне пропущене тренування повертає тебе назад і досягнути бажаного результату стає важче. Не варто витрачати час на перегляд чужих світлин з людьми в ідеальній фізичній формі, якими переповнений інстаграм, краще заповнити цей час працею над своїм тілом. Воно з вдячністю оцінить таку увагу, і вже зовсім скоро захоплені погляди оточуючих будуть спрямовані на впевнену в собі жінку.

Останні світові тенденції не можуть не тішити жінок по всіх континентах, і пошуки власного СТИЛЮ стали цікавим квестом, спрямованим на прояв індивідуальності у всій красі. Шлях до природності та зручності був довгим і той факт, що жінка тепер може виглядати однаково привабливо на підборах і без них, додає сили та впевненості. В об’ємному светрі і міні-сукні. З яскравим мейком чи зовсім без нього. Кожна обирає те, що відповідає її настрою, бажанням і можливостям. Адже кожній жінці відоме відчуття полегшеної посмішки на устах після дня на підборах… Тепер робота виконується швидше та ефективніше, а стиль одягу формується так, щоб за день можна було встигнути і на роботу, і на побачення без втрати часу на переодягання. Змінивши взуття чи додавши відповідний аксесуар, щоб виглядати доречно, можна перевтілитися без зайвих клопотів.

СПІЛКУВАННЯ з друзями надихають. Спільні прийоми їжі чи швидка кава додають настрою на весь день і наповнюють свіжими емоціями. Обмін новинами, цікавими враженнями, новими захопленнями заряджає і надає стимулу долати всі життєві перешкоди. Але не страшно, якщо з’явився день, який доведеться провести на самоті. Коли всі справи зроблені, а друзі чи кохана людина зайняті, – це чудовий шанс у тиші та спокої провести ЧАС З СОБОЮ. Найбільш важливе побачення людини з собою, яке проходить з користю і як лакмусовий папірець виявляє усі зміни в свідомості. Щоб бути цікавим оточенню, треба бути цікавим в першу чергу собі. Наповнюватися цікавою літературою, новими знаннями та навичками, відкривати країни і людей у них. Все не стоїть на місці і вміння бути в темі, вміло маневруючи в часових проміжках і приймаючи нове з зацікавленням, робить тебе істотою поза часом і дарує вічну молодість.

Пошуки щастя – даремна втрата моменту і душевних ресурсів. Щастя поруч і воно всередині нас, на це світло злітаються, як на вогонь, друзі, кохані, близькі і спалахує вогнище, яке зігріває всіх. Похмурий настрій чи депресія найкраще долається фізичними навантаженнями. Щоденна праця з собою, турбота про близьких, улюблена робота – це не рутина, а життя, яке має свої обов’язки. Ми віддаємо та отримуємо. ЩАСТЯ – найкращий мейкап на нашому обличчі, який сигналізує про все хороше, що з нами трапилося і може трапитися з тим, хто забажає бути поруч…

 

Free WordPress Themes, Free Android Games