×

Ми тут:

підписатися

Зубні імплантати

Зубний імплантат – це замінник зубного кореня.

Його виробляють із особливо міцного, легкого матеріалу, біологічно сумісного з кістковою тканиною (титану або цирконію).

Втрачений зуб відновлюється шляхом встановлення імплантату в щелепну кістку та в подальшому використовується як опора для коронки.

ЧОМУ ВТРАЧЕНИЙ ЗУБ НЕОБХІДНО ВІДНОВИТИ ЯКОМОГА ШВИДШЕ?

Якщо зуб чи декілька зубів були втрачені, необхідно якомога швидше подбати про відновлення зубного ряду. Якщо зволікати з лікуванням, в організмі почнуться небажані процеси: сусідні зуби будуть зміщуватися убік утвореної порожнини, внаслідок цього погіршиться прикус, буде важче жувати, виникнуть проблеми з скронево-нижньощелеповим суглобом. Поява щілини та нахилу зубів вплине на красу посмішки. Через те, що щелепна кістка не отримує необхідного навантаження у місці втраченого зуба, вона почне атрофуватися та внаслідок цього може змінитися вигляд обличчя.

 

Імплантат краще за мостик?

Що таке мостоподібний протез або зубний «міст»? Це з’єднання штучних зубних коронок, які фіксуються на здорові сусідні зуби. Незважаючи на те, що протягом багатьох десятиліть цей метод був дуже популярним, проте мав декілька суттєвих недоліків: для закріплення «моста» необхідно спиляти здорові сусідні зуби, що суттєво зменшує їх витривалість. Також під «мостом» накопичуються залишки їжі, які важко вичищаються, тому створюється ідеальне середовище для утворення карієсу. Існує велика імовірність, що зуби, які до того виконували опорну функцію для «моста», надалі стануть непридатними для цього, їх буде необхідно видалити і спиляти наступні. Також зубним мостом важко якісно відновити зубний ряд із декількох втрачених зубів.

Сьогодні можна легко уникнути всіх цих недоліків вибором сучасного лікування втрачених зубів, який значно кращий, ніж «мости», – лікування зубними імплантатами.

 

 

Встановлення імплантатів

Обов’язково проводиться рентгенологічне дослідження чи комп’ютерна томографія.

За знімком чи даними КТ встановлюються ступінь повноцінності кісткової тканини альвеолярного відростка та особливості будови щелеп пацієнта, а також вимірюється кількість кісткової тканини в місці встановлення імплантату.

Перед установкою потрібно привести в порядок стан порожнини рота: позбутися твердих та м’яких зубних відкладень, усунути запалення ясен, а також пролікувати карієс.

Установка імплантатів – це хірургічний етап, що може проводитися як під місцевою анестезією, так і під потенційованим знечуленням (медичним сном). Встановлені імплантати остеоінтегруються (зростаються) з кісткою за 2-3 міс. на нижній щелепі і за 4-6 міс. на верхній.

Другим хірургічним етапом є встановлення в імплантат формувача ясен, який готує форму для отримання чудової естетики при постійному протезуванні. Через два тижні формувач ясен знімають і замінюють його на абатмент (друга частина імплантату), який виготовляють із титану або з циркону. І тоді на нього фіксують корону.

 

Free WordPress Themes, Free Android Games